You are here
Home > JAB > U11, U13 rep trials

U11, U13 rep trials

U11, U13 rep trials

UNDER 11 Trial Teams Sunday 31st July
Name School / Club
TEAM 1 Coach Andrew Reynolds-Rowe
Nate Neil Border
Siosiua Tapaa Pirates
Tyler Turner Marist
Tama Gray Pirates
Thomas Williams Huntley
Daniel Johnston Huntley
Malcolm Nahano-Whasarere Kaiwhaiki
Tom Illston-Park Huntley
Matthew Hocquard Huntley
Conner Giltrap Marist
Jerrell Filo Pirates
Fred McVerry Huntley
Orlando Ratima Hunterville
Al Jarreau Manu-kuru Pirates
Makesi Tulemau Marton
Kayne sisson Marist
Hoani Dygas Taihape
Tom Coogan Taihape
TEAM 2 Coach Matt Davis
Jack McCarthy Taihape
Jack Waldron Taihape
Finn Rosewarne Border
Tyler Stewart Huntley
Mark Lawrence Kaierau
Tairoa Marshall-Downs  Marton
Jack Annabell Border
Jack Overwheel Marist
Ben Skedgwell Marist
Naaman Andrews Pirates
Oscar Deighton Kaierau
Kaleb Crossan-Turia Kaiwhaiki
Oscar McVerry Huntley
Hone Morice Taihape
James Hardy Marist
Campbell Monk Kaierau
Christopher Kumeroa Marton
Jack Robertson Border
TEAM 3 Coach Rob Roy
Te Ahorangi Wilson-Ponga Pirates
Kevin Coogan Taihape
Noah Cudby-left Marist
Jayden Davey Marist
Dallas Roberts Kaierau
Latrell Logan Taihape
Henry Blackley Huntley
Jack Delaney Marton
Jonathan Jamieson Marton
Ratounui Latus Pirates
Hamuera Raukawa Taihape
Hayley Gabriel Border
Te Arihana Goff Kaiwhaiki
Jonty Thompson Huntley
Matthew Florence Hunterville
Luke Johnston Marist
Ryan Palazzo Marist
Anthony Peeti-Chase Marton
Jeff Dorset Rutherford
Please meet at Kaierau Country Club:
10.00 am check in.
10.30 am skills and drills.
11.15 am game (3 x 20 min)
Please bring:
Shorts, socks, boots, mouth guard, water and a snack for afterwards
Trial lists are final no other players will be considered.

 

UNDER 13 NOMINATIONS Sunday 31st July
Name School /Club
TEAM 1 Coach Mike Lama
Leshaye Orono-Te Huia Ruapehu
Alex Fannin Huntley
Liam Norling Ruapehu College
George Alabaster Ruapehu
Hunter Morrison Collegiate
Te Kaupapa Winterburn Pirates
Bohdi Story Ruapehu
Shaun O’Leary Huntley
William Wells Collegiate
Lachlan Bourgeois WHS
Francisco Field Kaierau
Gavin Martin Ruapehu
Aden Thomason Taihape
Luca Luoni Taihape
Justin Ferguson Kaierau
Hennersey Hamahona Rangitikei College
Mitai Hemi Pirates
Lyndsey Neilson Huntley
Andre Simons WHS
Jake Donavan Taihape
Nathan Hoobin Kaierau
Kane Hinga Rutherford
TEAM 2 Coach Areta Lama
Zane Munn Huntley
Tawhiwhi Karaitiana Pirates
Kohen Giulford WHS
Mikaera Fonote Pirates
Rawiri Linsay Kaiwhaiki
Joe Hazelhurst Marist
Duncan Hall Huntley
Aj Luano Kaierau
Jordan Kumeroa Rangitikei College
Curtis Heaphy Huntley
Jamel Ririnui Marist
Jordan Leiasamaivao-Turvey Kaierau
Exodus Pauro Pirates
Atriane Marino Rutherford
Luke Myers Huntley
Manihera Ngataierua Rutherford
Christian Bristol-Job Ruapehu
Te Aramei Lindsay Kaiwhaiki
Joseph Oakman Kaierau
Keane Metekingi Marist
Atua Nepe-Apatu Taihape
Stevie-Dawn Kumeroa-Raiti Marton
TEAM 3 Coach Cornel Mason
AJ Lemalie Marist
Shayden Gardiner Cullinane
Sam Brodie Huntley
Fynn Royden-Poyzer Huntley
Logan Kingi WHS
Marcus Lupton Marist
Mia Maraku Pirates
Zhyon Ah Chookoon Pirates
Rehimana Meihana WHS
Harry Godfrey Collegiate
Mythias Cook Pirates
Anthony Sellers WHS
Issac Jordan Kaierau
William Black Rutherford
Muliainia Sio Marton
Aporosa Bulivou Rutherford
Cornell Leota Rutherford
Cameron Artz Ruapehu
Beckham Gabriel Marist
Jimmy Gillespie Taihape
Tyler edwards Marist
Andre Awatere-Simon Rutherford
Please meet at Kaierau Country Club:
12.00 pm check in.
12.30 pm skills and drills.
1.15 pm game 3 x 20 min
Please bring:
Shorts, socks, boots, mouth guard, water and a snack for afterwards

Trial lists are final no other players will be considered.

please support our wonderful sponsors - click here -

Similar Articles

Top